NESNELERİN İNTERNETİ (IoT)

IoT için olanaklar, iş gereksinimleri kadar sınırsızdır.

Nesnelerin İnterneti (IoT), günlük hayatımızı gittikçe daha kolay hale getirmektedir. Ayrıca şirketlerin işleyiş yapısını yeniden şekillendirmektedir. IoT, bilgisayarlara ve cep telefonlarına geçiş gibi sadece bir trend değil; oyunu değiştiren önemli bir etken, verimliliği artıran ve maliyetleri düşüren bir yapı, tüm bunlara ek olarak yeniliği hızlandıran bir katalizör görevindedir.

aSAY olarak ölçülemeyen hiçbir şeyin geliştirilemeyeceği düşüncesi, IoT süreçlerimizin anahtarı niteliğindedir. İlgili bilgileri oluştuğu noktadan alabilmek, bir faaliyetin gerçekliğini yorumlayabilmek adına çok önemlidir. Bu önemli veriyi alabilmek için de sahadaki doğru nesnelerden doğru okuma işlemlerinin yapılması gerekmektedir. aSAY, iş ortağınız olarak işletmenizle ilgili fırsatları yakalamanıza nasıl yardımcı olabileceğine odaklanır. Bazı şirketler için küçük ölçekli bir çaba, beklenmedik faydaların ortaya çıkmasını sağlayabilir. aSAY, IoT çözümünüzün her adımında size rehberlik edecek, projenizi tasarımdan ürüne dönüştürecektir.

Gerçekleştirilen

İnsanların ve Teknolojinin Gücü
Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve toplumun yaşamlarını iyileştiriyoruz. Sürdürülebilir büyümeyi sağlayan değer yaratarak dürüstlük ve saygı ile yenilikçi çözümler sunuyoruz.