1998 yılında kamu ve özel sektör telekomünikasyon projeleri kapsamında faaliyet göstermek üzere İzmir’de kurulan aSAY Şirketler Grubu, bu tarihten itibaren Katma Değerli Dağıtım, Otomasyon Teknolojileri, Enerji ve Enerji Kontrol Sistemleri alanındaki yatırımları ile sektörde önemli bir aktör haline gelmiştir. Aynı zamanda akıllı şehir teknolojileri alanında da önemli projelere imza atan aSAY Şirketler Grubu, aktif bir sistem entegratörü olarak da konumlanmaktadır.

Bilgi Teknolojileri, Akıllı İletişim, Veri Merkezi, Akıllı Şebeke ve Enerji Yönetimi, Yerel Yönetim Çözümleri, Akıllı Güvenlik ve Akıllı Trafik çözümleriyle kapsamlı bir faaliyet çerçevesine sahip olan aSAY Şirketler Grubu, 2016 yılından itibaren dünyanın önde gelen Afrika merkezli kurumsal yazılım şirketlerinden EOH International iştiraklerinden biri haline gelmiştir. aSAY Şirketler Grubu, bu önemli stratejik iş birliği ile uluslararası pazarlardaki projelerinde de önemli bir ivme yakalamayı başarmıştır.

Birçok farklı segmentte hayata geçirdiği teknoloji, entegrasyonu ve altyapı projesiyle adından söz ettiren aSAY Şirketler Grubu, bugünün ve yarının kurumsal teknoloji trendleri eşliğinde, yaratıcı ve özelleştirilmiş çözümlerle, dikkat çekici bir müşteri memnuniyeti ve değer ilişkisinin de hayata geçirilmesini sağlamıştır.

aSAY Şirketler Grubu, yüksek teknoloji odaklı çözüm ve servislerinin yanı sıra, nitelikli iş gücü ile ulusal ve uluslararası müşterileri için, istikrarlı ve güvenilir bir iş ortağı olarak pozisyonlanmıştır.

Group Şirketlerimiz

İnsanların hayatlarını kolaylaştıracak ve yaşam tarzlarına uygun bir ortam yaratabilmek amacıyla kullanılan Akıllı Ev ve Otomasyon Teknolojileri ürünlerinin yanı sıra, çözümleri bütünleştirilmiş olan tamamlayıcı ürünlerin distribütörlük ve temsilciliklerini yürütmektedir.

Bilgi ve İletişim Teknolojilerin de temel iş zorluklarınızı çözen çözümler tasarlamak için teknolojiden bağımsız bir yaklaşım ve güçlü endüstri ortaklıkları ile yakın bir şekilde çalışarak ICT hizmetlerinin yanı sıra, geniş kapsamlı bir dijital dönüşümü de başlatmış olma niteliğine sahiptir.

IoT ve Endüstri 4.0 standartlarında çözümleri sunarak işletmelerin geleceğin dünyasında daha güçlü olma ihtiyacının gerçekleştirmesinde yardımcı olmanın yanı sıra dünya standartlarında şehirlerin yönetimi için akıllı sistemler ve hizmetler sunmaktadır.

Neye İnanıyoruz

aSAY olarak, işimizin gerçek hakiminin müşterilerimiz olduğuna inanıyoruz

En iyi insanlar

İnsanlar yaptığımız işin kalbidir ve insanlarımız şirketimizdir. Bir işi birbirinden ayıran insan deneyimidir ve endüstrimizdeki en iyi insanları çekmeye, geliştirmeye, mümkün kılmaya ve korumaya odaklanıyoruz.

İşleri ilk seferinde doğru yapmak

İşleri ilk seferinde doğru yapmak bizi tanımlayan şeydir – yaptığımız her şeyin özüdür ve size mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sunmamızı sağlar.

İlişki kurma

Gerçek iş değeri sağlayan entegre hizmetler ve çözümler sunmamızı sağlamak için uzun vadeli ilişkiler kurma ve gereksinimlerinizi anlama konusunda tutkuluyuz.

Topluma katkıda bulunmak

Eğitim ve sosyal kalkınmaya odaklanarak ülkemizin geleceğine bir fark yaratmaya ve yatırım yapmaya kararlıyız.