Neye İnanıyoruz

aSAY olarak, işimizin gerçek hakiminin müşterilerimiz olduğuna inanıyoruz

En iyi insanlar

İnsanlar yaptığımız işin kalbidir ve insanlarımız şirketimizdir. Bir işi birbirinden ayıran insan deneyimidir ve endüstrimizdeki en iyi insanları çekmeye, geliştirmeye, mümkün kılmaya ve korumaya odaklanıyoruz.

İşleri ilk seferinde doğru yapmak

İşleri ilk seferinde doğru yapmak bizi tanımlayan şeydir – yaptığımız her şeyin özüdür ve size mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sunmamızı sağlar.

İlişki kurma

Gerçek iş değeri sağlayan entegre hizmetler ve çözümler sunmamızı sağlamak için uzun vadeli ilişkiler kurma ve gereksinimlerinizi anlama konusunda tutkuluyuz.

Topluma katkıda bulunmak

Eğitim ve sosyal kalkınmaya odaklanarak ülkemizin geleceğine bir fark yaratmaya ve yatırım yapmaya kararlıyız.

Karmaşık bir dünyada bir sonraki şeyi anlamak ve yönetmek, daha iyi bir gelecek yaratmamıza yardımcı olur.

Bunu, akıllı düşünceyi ustalıkla sürdürülebilir sonuçlarla birleştirerek yapıyoruz. Bağlantılı bir geleceğe girerken, yeni dünyadaki problemler akıllı ve esnek çözümler gerektirir.

Başkalarının başarısız olduğu  yerlerde, değer yaratma konusunda işbirliği yapma ve yakınlaşma yeteneklerini koruyarak, kendi alanlarının en üstünde olan bağımsız alanlarla birbirine bağlanmanın gücünü kullanıyoruz.

Group Şirketlerimiz

İnsanların hayatlarını kolaylaştıracak ve yaşam tarzlarına uygun bir ortam yaratabilmek amacıyla kullanılan Akıllı Ev ve Otomasyon Teknolojileri ürünlerinin yanı sıra, çözümleri bütünleştirilmiş olan tamamlayıcı ürünlerin distribütörlük ve temsilciliklerini yürütmektedir.

Bilgi ve İletişim Teknolojilerin de temel iş zorluklarınızı çözen çözümler tasarlamak için teknolojiden bağımsız bir yaklaşım ve güçlü endüstri ortaklıkları ile yakın bir şekilde çalışarak ICT hizmetlerinin yanı sıra, geniş kapsamlı bir dijital dönüşümü de başlatmış olma niteliğine sahiptir.

IoT ve Endüstri 4.0 standartlarında çözümleri sunarak işletmelerin geleceğin dünyasında daha güçlü olma ihtiyacının gerçekleştirmesinde yardımcı olmanın yanı sıra dünya standartlarında şehirlerin yönetimi için akıllı sistemler ve hizmetler sunmaktadır.