aSAY Comm

aSAY Grup Şirketlerinin öncü yatırımlarından aSAY Comm, Grup Şirketleri olarak şu an sahip olunan vizyon ve değerlerin başlangıç noktasıdır.

Enformasyon Teknolojileri sektöründe bulunarak analitik düşünme, katma değer yaratma kültürümüz ile sadece Türkiye’de değil pek çok farklı ülkede, pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerimize pek çok farklı teknoloji ile ürettiğimiz çözümlerin ortak noktası işimize duyduğumuz saygı ve firmamıza duyulan güvenin karşılığını müşterimizi mutlu etme konusundaki çabamız ile vermeye çalışmak olmuştur.

Dinamik, genç, net hedefleri olan ve yeniliklere açık yaklaşımı sayesinde sağlam adımlar ile her yıl sektörde üst basamaklara çıkan fimamızda, terzi usulü projelerimizde kullandığımız teknolojiler, her zaman türünün en iyi örneği; çözümlerimiz ise müşterimize özgü ve ihtiyacı en iyi karşılayan, en efektif yatırımlar olmuştur.

Çağın en önemli gereksiniminin bilgi teknolojileri olduğunun farkında olarak, müşterilerimizin yatırımlarının iş sürekliliği ve süreç optimizasyonu amaçlı olduğu bilinci ile gerek kurulum ve devreye alma, gerekse de kurulum sonrası destek süreçlerinde müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak servis seviyeleri ve kalitesi yetkin insan kaynağımız ile sağlanmaktadır.

Bilginin paylaşıldıkça büyüyen ender şeylerden biri olduğuna olan inancımız ile müşterilerimiz için samimi bir dost olma ilkemiz kurumsallaşma aşamasında da kaybetmediğimiz önemli özelliklerimizden biri olarak kalmıştır ve kalmaya da devam edecektir.

aSAY Grup, 1998 yılında Elektronik ve sonrasında Enformasyon Teknolojileri’de yakalanmış olan başarı sonrasında yatırımlarına yenilerini ekleyerek; Otomasyon Teknolojileri, Enerji ve Enerji Kontrol Sistemleri ile Katma Değerli Dağıtım sektörlerinde de niş oyuncu olma kültürünü devam ettirmektedir.

Sosyal bilinç ve müşteri odaklı hizmet ve çözüm üretme anlayışı içerisinde; grup şirketlerimizin herbirinde ilk kurulmuş olduğumuz günkü dinamizmin, heyecanın ve teknolojinin gereksinimlerini yerine getirecek vizyoner yaklaşımın sürekliliğini sağlayabilmek için aSAY Grup’daki her birey ve şirket “sürekli geliş ve yenilen” grup sloganının parçası olma ilkesini yaşatmaktadır.

Vizyonumuz yenilikçi olma, misyonumuz ise yaptığımız işi odaklı ve en iyi şekilde yapma yönünde şekillenirken bizi her zaman öğrenme sürecinin içerisinde tutan, müşterilerimize teknolojik gelişmeler konusunda güncel kalmalarının sağlama arzumuzun yanı sıra, kendileri için faydalı olacak bilgileri kullanımlarına sunabilme heves imizdir.

Faaliyet göstermekte olduğumuz sektörlerde bilgi birikimimizin ve yetkin personelimizin yanı sıra, müşterilerimizin her an ulaşabileceği bir dost olma arzumuz, işimize terzi usulü anlayış ile kattığımız değeri başarı hikâyelerine dönüştürmektedir.

aSAY Grup, müşterilerinin güveninden aldığı güç ile yükselen değer olmaya devam edecektir.

www.asay.com.tr

.

aSAY Energy, aSAY Grup şirketlerinin yeni nesil teknoloji yatırımlarından biri ve en çevreci temsilcisidir Bina Enerji Yönetim Sistemleri, Akıllı Sokak Aydınlatma çözümleri ve Akıllı Şebeke Mimarileri ile Katma Değerli Servisleri üzerine odaklanarak , enerji verimliliği çalışmaları yapmakta ve değişen enerji beklentilerini karşılayabilecek sertifikalandırılabilir projeler gerçekleştirmektedir.

Yapacağımız her tasarrufun geleceğimize yapılmış birer yatırım olduğunun farkında yetkin ve hünerli insan kaynağımız ile enerjideki değişim rüzgarını; organize sanayi bölgelerinde, Belediye’lerde, Elektrik, Su ve Doğalgaz Dağıtım şirketlerinde, kurumlarda, hatta bireylerde; ülke genelinde pek çok farklı platformda; çevreye sağlayacağı katkı konusunda farkındalık oluşturmak ve bu vizyonu çalışmakta olduğumuz müşterilerimizde kültürleştirmek en büyük hedeflerimizdendir.

Dünyamızı korumak için yapabileceğimiz çok şey var, ama bize göre her şey önce sevmekle başlar.

www.asayenerji.com

Kültürümüzde bulunan iyicil sektörlere yatırım yapmanın en güzel yansımalarından birisi de Katma Değerli Distribüsyon/Dağıtım kanalımız aSAY VAD’dır.

aSAY VAD; grup şirketlerinden gelen birikim ve çözümsel yaklaşım kültürü sayesinde; müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak ve yaşam tarzlarına uygun bir ortam yaratabilmek amacıyla kullanılan Akıllı Ev ve Otomasyon Teknolojileri ürünlerinin yanı sıra, çözümleri bütünleştirilmiş olan tamamlayıcı ürünlerin distribütörlük ve temsilciliklerini yürütmektedir.

Türkiye, Türk Cumhuriyetleri ve Orta Doğu ülkeleri gibi yaygın coğrafyada temsilciliğini yaptığımız marka ve üreticilerin, o coğrafyanın kültür ve yaşam tarzına uygun çözümlerin müşterilerimizin memnuniyetle kullanmasını sağlamak amacıyla kurulmuş olan bayi ağımız, yetkin personel yapısı ve üst düzey müşteri memnuniyet ilkesi ile gün geçtikçe daha da güçlenerek büyümektedir.

Uzmanlaşmış kadromuz ve yaygın bayi yapımız ile müşterilerimize kendi yaşam tarzlarına ve kişisel zevklerine uygun çözümler üreterek hayatlarını kolaylaştırırken, tüm müşterilerimize 7 x 24 kaliteli hizmet almanın keyfini büyük mutlulukla yaşatıyoruz.

Akıllı Ev ve Otomasyon sistemlerinin bir lüks olmaktan ziyade gereksinim olmaya başladığı günümüz koşullarında, enerji verimliliği sağlayan çözümlerimiz, müşterilerimizin seçimlerinde tercih sebebi olmaktadır.

www.asayvad.com

.

Control4; günümüzün dijital ev düzeni için bir temel olup, herhangi bir meskende eksiksiz ev otomasyonunu elverişli bir seçenek haline getiren ilk şirkettir. Hem yeni, hem de mevcut ev elektronik sistemlerine tek dokunmalı kontrol sağlayarak yaşamı kolaylaştırır. Öncü tüketici elektronik ürünlerinin birlikte çalışmasına izin vererek,

Control4; zahmetsiz eğlence, konfor, rahatlık ve dünyanın her yerindeki ev sahiplerine iç huzuru sağlar.

Control4’un karşılanabilir ve kullanımı kolay yazılım ve donanım ürünleri, konut içi ve internet destekli uzaktan kumandalı kontrol teknolojisiyle; ev sineması kontrolu, müzik noktaları, akıllı aydınlatma, iklimlendirme kontrolu ve güvenliği sağlamaktadır.

Control4; satın alınabilir kablolu ve kablosuz otomasyon ürünleri imal ederek güvenlik, uyumluluk, konfor ve tasarrufu neredeyse herkese sunabilmektedir.

Control4 kablosuz ürünleri, kapsamlı veya pahalı yeniden şekillendirmelere gerek olmadan çok kısa zaman içerisinde kurulabilmektedir.

Control4 sistemlerini kendi özel yaşam biçimlerine uyarlamakla kalmayıp, ürünlerin birimsel doğası sayesinde küçükten başlayıp zaman içinde sistemlerine ilave ürünler ekleyebilirler.

Control4 ürünleri; aydınlatma, ses, video, manzara ve iklimlemdirmeyi kullanımı kolay tek bir sistemde birleştirerek mükemmel bir çözüm sunmaktadırlar.

www.control4.com.tr