aSAY Kalite Yönetim Sistemi

aSAY, Enformasyon Teknolojileri sektöründe uçtan uca çözümler sunmayı amaçlamış ve söz konusu çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir.

ISO 9001:2008

Organizasyonların müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik olarak kalite yönetim sisteminin kurulması ve geliştirilmesi konusunda rehberlik eden ve ISO (International Organization for Standardizasyon) tarafından yayınlanmış olan bir standartlar bütünüdür.

Tüm çalışanların görev aldığı Kalite Yönetim Sistemi, IAF (International Accreditation Forum, Inc.) akreditasyonuna sahip Polish Centre for Accreditation firması ve TURKAK (Türkiye Akreditasyon Kurumu) akreditasyonuna sahip ava cert International firması tarafından ISO 9001:2008 Standardı kapsamında denetlenmiş ve tescil edilmiştir.

OHSAS 18001:2007

OHSAS 18001 standardı, iş yerinde çalışanların sağlığını ve güvenliğini etkileyebilecek uygulamaların sistematik olarak kontrol altında tutulmasını öngören bir yönetim modelidir. Genel anlamda iş güvenliği kavramı çalışanların, işletmenin ve üretimin her türlü tehlike ve zarardan korunmasını içermektedir.

Tüm çalışanların görev aldığı OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Yönetim Sistemi, BCI (British Certification Inc.) firması tarafından OHSAS 18001:2007 Standardı kapsamında denetlenmiş ve tescil edilmiştir.