Tümleşik İletişim

Tümleşik İletişim Çözümleri, iş, kamu ve kurumsal çalışma ağlarında ortam açısından zengin işbirliği deneyimi sağlayarak, sabit ve mobil ağlarda ses, veri ve mobil uygulamaları tümleştirir. Bu uygulamalar, karar süresini hızlandırıp işlem süresini kısaltarak, rekabet avantajını geliştirmek için ağı platform olarak kullanır. Ağın güvenliği, dayanıklılığı ve ölçeklenebilirliği, tüm çalışma alanlarındaki kullanıcıların her yerden ve her zaman kolayca bağlanmalarını sağlar. Tümleşik İletişim, ağ altyapısı, güvenlik, kablosuz ve yönetim uygulamalarını, tüm hizmetleri, esnek dağıtımı ve dışarıdan kaynaklı yönetim seçeneklerini ve üçüncü parti uygulamaları içeren kapsamlı bir çözümün parçasını oluşturur.

Tümleşik İletişim Bileşenleri

Tümleşik İletişim sisteminin beş temel teknoloji bileşeni vardır.

  1. IP Telefon Ürünleri: Kurumunuzun tek bir ağ üzerinden ses, veri ve video iletişimi gerçekleştirmesini sağlar. Çağrı işleme yazılımı, telefonlar ve uç nokta cihazları içerir.


  2. Tümleşik İletişim Uygulamaları: Ulaşılabilirlik ve tercih bilgilerini ve masaüstü iş araçlarını birleştiren tümleşik iletişim, mesajlaşma, mobilite ve konferans ürünlerini içerir.


  3. Çağrı Merkezi Uygulamaları: Çok kanallı çağrı merkezi ve kendi kendine hizmet olanaklarına sahip yazılımlar içerir.


  4. İletişim Altyapısı ürünleri: Entegre iletişim sisteminin temelini oluşturan yönlendiriciler ve anahtarları içerir.


  5. Yönetim Araçları: Ağdaki ses öğelerini etkin bir biçimde izleyen yazılımlar içerir.

İlgili ürünleri incelemek için uzman sertifikalı ekibimizden daha fazla bilgi almak ve projelendirme için lütfen bize ulaşınız.